Design a realizace interiérů. Prodej luxusních dekoračních textilií.

Kreativní a interiérový ateliér Color Design vznikl v roce 2007 v Praze a od počátku se zaměřil na kompletní řešení interiérů v oblasti bytového textilu, čalounění, tapet a dalších atypických realizací na klíč. Specializuje se na rezidenční projekty a přináší do nich spojení indivuduálních a velmi osobních přání klientů a vysoké řemeslné a umělecké kvality. Zpracování na úrovni haute couture se pro studio stalo základní podmínkou. Samozřejmostí je také vyhledávání těch nejlepších dodavatelů a výrobců po celé Evropě, jež se však nikdy nesoustředilo pouze na známé a velké značky, ale především na tradiční výrobce a málé řemeslné dílny, které používají exkluzivní materiály a techniky.

MgA. Jana Medková, spoluzakladatelka a kreativní ředitelka ateliéru vystudovala Vysokou školu uměleckouprůmyslovou v Praze, ateliér Designu oděvu a textilu. Jako módní návrhářka se zúčastnila několika zahraničních stáží a prestižních soutěží, její modely se objevily na titulních stranách řady předních časopisů. Praxi v oboru design a dekor získala nejen při svém pracovním pobytu v USA, ale také při práci módní ředitelky a stylistky dekoru pro časopisy Dolce Vita, Elle nebo Proč ne?! Cit pro detail, současné trendy v módě a designu, tradiční řemesla, ale i důraz na dokonalé krejčovské zpracování je pro ní při práci nejdůležitější.

Color kromě návrhů a realizací textilu pro okna, stoly, sedací nábytek a postele pro privátní i veřejné interiéry nabízí i návrhy atypických tyčí, kolejnic, personalizovaného textilu a veškeré čalounické práce. Dodává tapety, koberce, ručníky, povlečení i doplňky podle vlastních návrhů. Své dodavatele má v České republice, Francii, Itálii, Velké Británíí, Švýcarsku i Německu. Tradiční ruční techniky, výšivky, ozdobný overlock a další jemné detaily jsou při našich zakázkách samozřejmostí.